8 Sliktas automātiskās pārnesumkārbas simptomi, atrašanās vieta un nomaiņas izmaksas

Autors: Laura McKinney
Radīšanas Datums: 3 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 15 Maijs 2024
Anonim
😈 Vai tas ir uzticams? Kādas problēmas un trūkumi slēpjas aiz Mazda 6 GH izskata?
Video: 😈 Vai tas ir uzticams? Kādas problēmas un trūkumi slēpjas aiz Mazda 6 GH izskata?

Saturs

Divas nozīmīgākās sastāvdaļas, kas veido jūsu transportlīdzekli, ir dzinējs un transmisija. Lai gan cilvēkiem patīk runāt par dzinējiem, transmisijas nesaņem tikpat daudz mīlestības.

Bet tās ir jūsu transportlīdzekļa kritiskās daļas, un, ja kaut kas sāk noiet greizi, jums tas nekavējoties jānovērš. Ja jūs varat noķert nelielu pārraides problēmu, jūs bieži varat novērst tās pārvēršanos par lielu un ietaupīt sev tonnu naudas.

Bet ko jums vajadzētu sekot, un cik patiesībā maksā transmisijas nomaiņa? Mēs to visu apskatīsim šeit.

Sliktas automātiskās pārnesumkārbas simptomi

Kaut arī kļūdainai automātiskajai pārnesumkārbai ir daudz simptomu, visbiežāk tiek novēroti nepāra trokšņi, kad jūs pārvietojat, rupja pārslēgšanās un šķidruma noplūde. Mēs iedalīsim visus simptomus zemāk, lai sniegtu labāku priekšstatu par to, kas jāpievērš uzmanībai.

1. Nepāra trokšņi, pārslēdzoties

Tā ir visizplatītākā novecošanās pazīme. Pārslēdzoties pārnesumiem, jūs dzirdat daudz klaudzošu un klaudzošu trokšņu, kas, jūsuprāt, nav normāli. Jūs dzirdat šīs pazīmes, jo kaut kas, kas pārvietojas jūsu pārraides iekšpusē, tam nevajadzētu būt.


Tā varētu būt arī problēma ar pārraides laiku, taču tā ir problēma abos virzienos. Jūs varat izmēģināt piedevu, taču, pirms to pilnībā apcepat, visticamāk, šķidruma maiņa vai atjaunošana ir nepieciešama.

2. Rupja nobīde

Jums tikko vajadzētu just, kad automātiskā pārnesumkārba pārslēdzas uz jaunu pārnesumu. Tātad, ja jūtat jucekli, raušanos vai jebkuru citu nedabisku kustību, kad transmisija pārslēdz pārnesumus, tā ir zīme, ka jums ir pamatproblēma, kas jums būtu jāizskata.

3. Noplūdušie šķidrumi

Ja paskatāties zem sava transportlīdzekļa un redzat, ka sarkanais šķidrums sāk peļķēties, visticamāk, jums ir noplūdes transmisija. Lai gan ir maz ticams, ka būs jānomaina visa pārnesumkārba, tā pēc iespējas ātrāk ir jālabo. Pretējā gadījumā var rasties nozīmīgāki zaudējumi.


SAISTĪTĀS: 6 transmisijas šķidruma noplūdes cēloņi

4. Degošās smakas

Jebkurā laikā, kad jūtat kaut ko dedzinošu smaržu, tā ir slikta zīme. Ja šī dedzinošā smarža nāk no jūsu pārraides, tas ir vēl sliktāk. Kad kaut kas smaržo, ka tas deg jūsu pārraides iekšienē, kaut kas ir dedzināšana jūsu pārraides iekšpusē.

Iespējams, ka varēsiet novērst problēmu ar pārraides skalošanu, bet, ja problēma joprojām pastāv, jums būs nepieciešama pārbūve vai jauna pārraide.

SAISTĪTĀS: 7 cēloņi, kāpēc automašīna pēc braukšanas smaržo pēc degošas gumijas

5. Problēmas, iekļūstot un izkļūstot no ātruma

Pārraides uzdevums ir panākt, lai jūs nokļūtu pareizajā pārnesumā. Tātad, ja jūtat, ka jūsu pārraide cenšas iekļūt un izkļūt no pārnesumiem, tas ir pamatproblēmas pazīme, kas jums jārisina.

6. Pārbaudiet motora apgaismojumu

Lai gan to sauc par pārbaudāmo motora gaismu, lielākajai daļai transportlīdzekļu tas kalpo vairāk nekā divkāršā režīmā. Viens no papildu komponentiem, pie kura tas parasti tur cilnes, ir pārraide. Ja pārbaudāt kodu un saņemat kaut ko, kas norāda uz pārsūtīšanu, jums ir problēma.


Dažām automašīnām faktiski ir arī atsevišķa brīdinājuma gaisma pārnesumkārbai.

7. Bīdāmie pārnesumi

Slīdoša transmisija ir ļoti izplatīts sliktas pārraides cēlonis. Ja pamanāt, ka jūsu pārsūtīšana pārslīd nepareizajā pārnesumā, pirms pāriet atpakaļ pareizajā, tas ir pamatproblēmas pazīme.

8. nereaģē - veiktspējas zudums

Ja jūsu pārraide nedarbojas tā, kā vajadzētu, nav nekas neparasts, ka tā atgriežas pie vairākām pamatfunkcijām vai pilnībā zaudē pārnesumus. Ja tas notiks, tā dēļ tiks ciesti rezultāti.

Tātad, ja atklājat, ka jūsu transportlīdzeklis nepaātrinās tik ātri, kā vajadzētu, vai, ja šķiet, ka tas nevar pārsniegt noteiktu ātrumu, jums, iespējams, būs jāaplūko pārnesumkārba.

Automātiskās pārnesumkārbas funkcija

Transmisija ir jūsu transportlīdzekļa enerģijas padeves vienība. Kamēr jūsu dzinējs ražo jaudu, jūsu transportlīdzeklis nepārvietosies collu, kamēr transmisija to nenodos uz riteņiem.

Jūsu pārraides iekšpusē ir daudz pārnesumu, un katrs no tiem izceļas ar dažādām funkcijām. Šie atšķirīgie pārnesumi optimizē jaudu dažādām funkcijām, sākot no braukšanas ar mazu ātrumu līdz degvielas patēriņa paātrināšanai un optimizēšanai.

Jūsu transportlīdzekļa automātiskā pārnesumkārba to dara daudzos veidos, taču tā ir ļoti atkarīga no sensoriem, kas nodrošina TCM precīzu informāciju. Tāpēc ir tik svarīgi pēc iespējas ātrāk nomainīt bojātos sensorus. Pretējā gadījumā jūs riskējat sabojāt pārraidi, kas var izraisīt dārgu remontu.

Automātiskās pārnesumkārbas atrašanās vieta

Jūsu automātiskā pārnesumkārba atrodas motora aizmugurē. Faktiskā atrašanās vieta jūsu transportlīdzeklī var atšķirties atkarībā no dzinēja izvietojuma. Lai gan lielākajai daļai dzinēju serpentīna jostas (un līdz ar to arī dzinēja priekšpuse) ir vērstas uz transportlīdzekļa priekšpusi, dažiem transportlīdzekļiem ir uz sāniem uzstādīts motors.

Šajā gadījumā pārnesumkārbu parasti varat atrast tuvāk sava transportlīdzekļa priekšpusei. Tomēr ar tradicionāli uzstādītu motoru transmisija parasti atrodas virzienā uz jūsu transportlīdzekļa centru, savienota ar transmisiju.

Automātiskās pārnesumkārbas nomaiņas izmaksas

Vidējās transmisijas nomaiņas izmaksas ir nedaudz virs 5000 USD. Lai gan tas ir daudz naudas, labā ziņa ir tā, ka jums tas parasti nav vajadzīgs aizvietot visu jūsu pārraidi. Pat ja jums ir nepieciešams ievērojams remonts, pārbūve parasti izdara šo triku.

Pārraides atjaunošanas izmaksas vidēji ir aptuveni 2500 USD. Vēlreiz tas nav lēts, bet tas ir daudz lētāk nekā jauna transmisija.

Tomēr, ja jūs agri uztverat problēmu, jūs, iespējams, varēsit atbrīvoties no neliela remonta, piemēram, transmisijas stāvokļa sensora nomaiņas vai transmisijas šķidruma skalošanas. Šīs darba vietas parasti maksā attiecīgi 300 USD un 150 USD.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šīs izmaksas var atšķirties atkarībā no braucamā transportlīdzekļa veida un vietas, kur to vedat remontam. Turklāt, ja izvēlaties pēcpārdošanas daļas, jūs, visticamāk, tērēsit mazāk naudas nekā tad, ja izvēlēsieties OEM aizstājēju.

Visbeidzot, izplatītāji parasti par remontu maksā vairāk, salīdzinot ar vietējo remontdarbnīcu. Tomēr dīleris piedāvās sertificētus mehāniķus ar lielu pieredzi, strādājot tieši jūsu transportlīdzekļa tipam.