Cik automašīnu zīmolu pieder Volkswagen?

Autors: Laura McKinney
Radīšanas Datums: 3 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 18 Maijs 2024
Anonim
Моновпрыск на неубиваемом моторе. Что нужно знать об эксплуатации мотора VW 1.8 Mono (AAM)?
Video: Моновпрыск на неубиваемом моторе. Что нужно знать об эксплуатации мотора VW 1.8 Mono (AAM)?

Saturs

Volkswagen ir viens no lielākajiem automašīnu ražotājiem pasaulē.

Vai zinājāt, ka Volkswagen nepieder Volkswagen automašīnas? Pārbaudiet to. Patiesībā ir pārsteidzoši, cik liels uzņēmums patiesībā ir.

Saskaņā ar Volkswagen oficiālo vietni Volkswagen pašlaik pieder 12 zīmoli - Volkswagen, Seat, Audi, Skoda, Bugatti, Bentley, Lamborghini, Ducati, Porsche, Scania, MAN un Volkswagen komerctransports.

10 zīmoli, kas pieder Volkswagen

1. Audi

Audi kļuva par Volkswagen daļu 1965. gadā. Automašīnas zīmols kopš Otrā pasaules kara bija Daimler vadībā ar Auto Union GmbH. Audi tika dibināts 1909. gadā un noteica augstākās klases transportlīdzekļu piedāvājuma standartus. Lielbritānijā automašīnu ražotāji pārdod vairāk nekā 65 modeļus.

2. Bugatti

Ražotājs ir sinonīms visātrākās automašīnas ražošanai pasaulē. Bugatti tika dibināts 1909. gadā un 1998. gadā kļuva par Volkswagen grupas daļu. Pilnīgas īpašumtiesības tika noslēgtas 2000. gadā. Volkswagen pārņēma Etore Bugatti viesu namu un pārvērta to galvenajā mītnē.


3. Bentlijs

Bentley ražo greznas automašīnas kopš 1919. gada. 1998. gadā tā nodibināja partnerattiecības ar Volkswagen. 1997. gadā Bentley piedāvāja pārdot savu Rolls Royce modeli, un BMW par to piedāvāja. Volkswagen pārspēja BMW un ieguva lielāko daļu tiesību, izņemot Rolls Royce nosaukumu un logotipu. Pilnīgas īpašumtiesības uz Bentley tika noslēgtas 2003. gadā, un Volkswagen sāka piegādāt automašīnas ar Bentley vārdu.

4. Lamborghini

Ferruccio Lamborghini nodibināja Itālijas uzņēmumu 1963. gadā. Viņš to sāka, lai piedāvātu konkurenci Ferrari. Pirmajā ražošanas gadā. Uzņēmums strauji auga, galvenokārt pateicoties Miura aizmugures piedziņas sporta kupejai. Pēc pasaules finanšu slēgšanas 1973. gadā uzņēmums sāka saskarties ar grūtībām un 1978. gadā pat iesniedza bankrotu.

Līdz 1987. gadam tā vairākas reizes mainīja īpašumtiesības, pirms Chrysler pārņēma īpašumtiesības. Vēlāk Volkswagen 1998. gadā pārņēma uzņēmumu un nodeva to Audi vadībā. Kopš tā laika vienība ražo jaudīgu V12 sporta automašīnu.


5. Porsche

Ferdinands Porsche dibināja uzņēmumu 1931. gadā. Sākotnēji uzņēmums neražoja automašīnas, un pirmā sērijveida automašīna debitēja 1939. gadā. Tajā tika izmantoti daudzi VW vaboles komponenti. Otrā pasaules kara laikā Porsche bija iesaistīts militāro tanku ražošanā. Populārais Porsche 911 tika izlaists 1989. gadā un bija pirmais automobilis ar pilnpiedziņu, kuram bija Tiptronic pārnesumkārba.

Cayenne tika izlaists 2002. gadā viņu jaunajā ražošanas centrā Leipcigā, Saksijā. Attiecības starp Porsche un Volkswagen ir bijušas ilgstošas, un dibinātājs ir ietekmējis populāros Volkswagen Beetle modeļus. 2009. gada augustā abu uzņēmumu vadība nolēma apvienot abus uzņēmumus. Līdz 2015. gada beigām Volkswagen piederēja lielākā daļa Porsche.

6. Sēdeklis

Volkswagen ceļojums uz SEAT kontroli sākās 1980. gados, izmantojot dažādas vadības partnerības. Līdz 1986. gadam Volkswagen bija palielinājis savu daļu līdz vairāk nekā 51 procentam, padarot to par SEAT vairākuma akcionāru. Vēlāk šī daļa tika palielināta līdz 75%, un līdz 1990. gadam Volkswagen piederēja visa SEAT kapitāla daļa. Spānijas ražotājs tika dibināts 1950. gadā, un Lielbritānijā tam bija vairāk nekā 24 modeļi. Tajā strādā vairāk nekā 15 tūkstoši cilvēku.


7. SKODA

SKODA ir Čehijas automobiļu ražošanas uzņēmums, kuru 1985. gadā izveidoja Laurins un Klements. Tas īslaicīgi piederēja valstij 1925. gadā un pēc tam 1991. gadā tika privatizēts. Autoražotājs pārdod automašīnas vairāk nekā 100 valstīs. Interesi par uzņēmumu Volkswagen sāka izrādīt 1991. gadā, iegādājoties 30 procentu daļu.

Vēlāk tas tika palielināts līdz 60,3% 1994. gadā un 70% 1995. gadā. Visbeidzot, gadsimta beigām, Volkswagen nolēma iegādāties visas kapitāla daļas un padarīt SKODA par pilnībā piederošu Volkswagen meitasuzņēmumu. Kopš tā laika automašīnu ražotāja tirgus daļa pakāpeniski pieaug.

8. Ducati

Ducati ir motociklu ražošanas uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas Boloņā, Itālijā. Antonio Kavaljē kompāniju nodibināja kopā ar trim dēliem 1926. gadā. Sākumā viņi sāka ražot kondensatorus, vakuuma caurules un radio komponentus.

Uzņēmums pārdzīvoja 2. pasaules kara sekas. Volkswagen izrādīja interesi pārņemt uzņēmumu 2012. gada aprīlī, kad tā Audi meitasuzņēmums paziņoja, ka tas iegādāsies uzņēmumu par 1,2 miljardiem dolāru. Uzņēmums ir labi pazīstams ar četru taktu motocikliem, kas ir ļoti efektīvi. Viņi gadu desmitiem ir dominējuši motociklu nozarē.

9. VĪRS

Automašīnu ražotājs meklēja saknes līdz 1758. gadam, kad Svētais Antonijs ražoja dzelzs izstrādājumus. Vēlāk tas apvienojās ar New forges un Good Hope, izveidojot Oberhauzenu. GHH pieauga un pat pārdzīvoja Otro pasaules karu, taču sabiedrotie izvēlējās sadalīt GHH grupu. Šajā laikā uzņēmums pārtrauca dzelzs un tērauda ieguvi. Bussing iegāde palīdzēja uzņēmumam koncentrēties uz komerciālajiem transportlīdzekļiem. 1982. gada naftas krīze noveda uzņēmumu pie finanšu krīzes.

MAN galveno mītni no Oberhauzenes 1986. gadā pārcēla uz Minheni. Ar Force Motors tika nodibināta 50-50 partnerība, kas palīdzēja ievest viņu kravas automašīnas Indijā. Volkswagen 2011. gadā izrādīja interesi par uzņēmumu, iegādājoties 55,9% daļu, kas 2012. gadā tika palielināta līdz 73%.

10. SCANIA

SCANIA specialitāte ir komerciālie transportlīdzekļi - kravas automašīnas un autobusi. Uzņēmums savu ceļu uzsāka 1911. gadā Skānijas provincē, Zviedrijā. Uzņēmumam ir ražošanas bāzes vairāk nekā 10 Āfrikas valstīs un daudzās valstīs visā Eiropā un Āzijā. Uzņēmums ir iekļauts arī NASDAQ sarakstā ASV. Uzņēmuma logotipu veido Scania ģerbonis un grifs. SCANIA un Saab AB apvienošanās rezultātā tika izveidota Saab-Scania AB. Vēlāk 1995. gadā tas tika sadalīts kravas automašīnu un autobusu nodaļās.

1999. gadā Volvo mēģināja ieņemt uzņēmumu, bet Eiropas Savienība to apslāpēja. 2000. gadā Volkswagen pārņēma noraidītās Volvo akcijas - 36,4%, un 2008. gadā tā palielināja savu daļu līdz 70,93%. Līdz 2015. gadam Volkswagen pilnībā pārņēma Scania kontroli, līdz ar to tās līdzdalība bija 100%.