Kāds ir manas automātiskās pārnesumkārbas D3 Gear mērķis?

Autors: Laura McKinney
Radīšanas Datums: 2 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 14 Maijs 2024
Anonim
What Happens if you Shift Gear from D to 3,2 L while Driving Automatic Car
Video: What Happens if you Shift Gear from D to 3,2 L while Driving Automatic Car

Saturs

Mūsdienu automašīnas katru gadu iegūst arvien vairāk funkciju.

Dažas funkcijas ir nepieciešamas vairāk nekā citas, taču katrai funkcijai ir nozīme, ja paskatās tuvāk.

Viena no šīm “dīvainajām” funkcijām ir, kā daudzi cilvēki teiktu, D3 transmisija automātiskajās transmisijās.

Lielākā daļa no mums nekad iepriekš nav izmantojuši šo rīku un, iespējams, neizmantos to nākotnē. Bet kāds ir šī D3 pārnesuma mērķis, un kādās situācijās tas būtu jāizmanto? Šajā rakstā mēs izskatīsim visu par D3 pārnesumkārbu: nepieciešamo informāciju, tās nozīmi un citu vispārīgu informāciju par automātisko pārnesumkārbu. Sāksim!

D3 Zobrata nozīme un mērķis

D3 transmisija nozīmē Drive 3, kas nozīmē, ka, izvēloties šo pārnesumu, pārnesumu pārslēgs bloķē automātisko pārnesumkārbu trešajā pārnesumā.

"Bet man ir automātiskā pārnesumkārba un nav manuālās pārnesumkārbas ar pārnesumiem!" Jūs varētu domāt. Nu, pat ja jūsu transmisija ir automātiska, jums ir pārnesumi. Vienīgā atšķirība ir tā, ka ir vadības bloks ar hidraulisko sūkni un daži vārsti, kas jums mainās, nevis dara pats.


SAISTĪTĀS: Slikta neitrāla drošības slēdža simptomi

Kāds tad ir D3 pārnesuma mērķis?

Nu, ir daudz dažādu situāciju, kad jums vajadzētu izmantot D3 pārnesumu. Ja jūs dzīvojat aukstākā valstī ar sniegu un ledu, jūs, iespējams, esat labāk iepazinies ar šo aprīkojumu nekā tad, ja dzīvojat siltākā stāvoklī.

Ja braucat pa slidenu un stāvu kalnu, iespējams, vēlēsities atspējot ABS / ESP sistēmu un izvēlēties D3 pārnesumu, lai pārliecinātos, ka transmisija nemaina pārnesumus, kamēr riepas griežas, izraisot ātruma kritumu un atstājot jūs iestrēdzāt dubļos vai sniegā.

Vēl viena izplatīta situācija ir tad, kad braucat garu kalnu. Ja izvēlaties D3 pārnesumu, tas tiek ieslēgts trešajā pārnesumā. Automātisko pārnesumkārbu problēma ir tā, ka tās bieži darbojas ar zemiem apgriezieniem, un motora bremžu gandrīz nav. Šī ir manuālās pārnesumkārbas priekšrocība: jums vienmēr ir tiešs kontakts ar piedziņas riteņiem, un motors palīdz jums bremzēt ātrumu, nevis pastāvīgi nospiest bremžu pedāli.


Tomēr, ja, braucot lejup, esat izvēlējies D3 pārnesumu, tas palielinās jūsu dzinēja apgriezienu skaitu, kas izraisīs lielāku pretspiedienu un dzinēja bremzēšanu, un tas drīzāk darbosies kā manuālā pārnesumkārba. Tādējādi jūs varat samazināt un kontrolēt ātrumu ar motora palīdzību. Tas ļauj ietaupīt degvielu un daudz bremzēt, ja lielus attālumus braucat no kalna.

Daudzi kravas automašīnu vadītāji izmanto šo metodi, lai bloķētu zemāku pārnesumu, braucot lejup, lai novērstu bremžu kluču pārkaršanu un ietaupītu nedaudz degvielas. Sliktākajos gadījumos pārkarsuši bremžu kluči var izraisīt bremžu atteici, un tas var radīt bīstamu situāciju, it īpaši, braucot lejup, kā jūs varētu iedomāties. Tas arī ļauj ietaupīt dārgas remonta izmaksas, nomainot bremžu diskus un bremžu klučus garāžā.

Pros par D3 pārnesumu izmantošanu

  1. Braucot lejup, samazināsiet nobraukumu
  2. Braucot lejup, jūs samazināsiet bremžu remonta izmaksas
  3. Tas ļaus jums vairāk kontrolēt, kad automašīna ir iestrēdzis vai pārvietojas sliktā apvidū
  4. Tas nodrošinās jums lielāku kontroli uz slidenām virsmām
  5. Tas būs vieglāk rīkoties, ja jūs aiz sevis velkat citu transportlīdzekli

Kā ir ar pārējiem D1, D2, D4 pārnesumiem manā transmisijā?

Tas pats attiecas uz šiem pārnesumiem, un vienīgā atšķirība ir pārraides ātrums. Numurs aiz tā norāda, kurš pārnesums ir jānoslēdz. Burts L nozīmē Low, kas vairumā gadījumu ir zemāks pārnesums nekā pirmais pārnesums.


Tātad, kurš pārnesums ir labākais pārnesums?

Tas ir atkarīgs no situācijas, un, izvēloties izvēli, ir jāizmanto veselais saprāts, lai pārliecinātos, ka jūsu dzinējs neapgriežas pārāk augstu vai pārāk zemu. Tas ir atkarīgs arī no tā, kāda pārnesumkārba ir jūsu pārnesumkārbai un asij, tāpēc nav iespējams precīzi atbildēt uz visiem automašīnu modeļiem.

Tomēr, ja jūs iestrēgstat sniegā, jūs, iespējams, vēlēsities izvēlēties zemāko vai otro pārnesumu, lai novērstu riteņu pārāk ātru griešanos. Tas tikai izraisīs riteņu griešanos sniegā, un jūs iestrēgsiet vēl vairāk nekā iepriekš.

Ja braucat kalnā pa slidenu virsmu, iespējams, vēlēsities izvēlēties pārnesumu D3 vai D4. Ja vēlaties to izmantot kā motora bremzi, jums pašiem būs jāizmēģina, vai 2., 3. vai 4. pārnesums nodrošina vislabāko motora bremzi bez pārāk liela ātruma. Ieteicamais apgriezienu skaits ir aptuveni 3000 apgriezienu minūtē lejup, un jūs varat pat iet augstāk, ja kalns ir ārkārtīgi stāvs.

Secinājums

Padziļinoties objektā, D3 transmisija ir lieliski piemērota daudzām dažādām situācijām, ja zināt, kad to izmantot. Šī informācija var ietaupīt daudz naudas, izvairoties no nepieciešamības nomainīt bremžu klučus un diskus, īpaši, ja dzīvojat apgabalā ar sliktu reljefu vai stāviem kalniem. Tas var arī ietaupīt, ja jūs kādreiz iestrēgstat automašīnā dubļos vai sniegā.

Es ceru, ka esat iemācījies dažas lietas no šī raksta un jūtaties ērti, izmantojot šo aprīkojumu savā labā. Ja jums ir kādi jautājumi par šo tēmu, uz kuriem vēlaties atbildēt, lūdzu, komentējiet tālāk, un es atbildēšu uz visiem jūsu jautājumiem, cik drīz vien iespējams. Ja jums ir kādi jautājumi, varat apskatīt citus mūsu ierakstus, izmantojot meklēšanas funkciju mūsu vietnē.